ورم بعد از پروتز سینه

آیا می دانستید مهمترین پیشرفتی که در طول سالهای اخیر در زیبایی بخصوص در تناسب اندام اتفاق افتاده است ، استفاده از پرکننده ها می باشد . جالب است بدانید با گذر زمان علاوه بر اینکه بافت های چربی های بدن کاهش می یابد ، از حجم استخوان ها کاسته می شود که همه این موارد تاثیر منفی بر ظاهر فرد و زیبایی او می گذارد  . با پر کردن این حجم از دست رفته می توان زیبایی را به فرد بازگشت داد . به همین دلیل پیشرفت زیادی در جراحی های پلاستیک انجام شده و در طی سالهای اخیر تلاش بر این بوده است که میزان عوارض از جمله تورم ، اسکار ناشی از جراحی ها به حداقل برسد . این تکنیک های جدید باعث شده است نتایج جراحی نیز رضایت بخش و مطلوب باشد .

ورم-بعد-از-پروتز-سینه

ورم-بعد-از-پروتز-سینه

انواع پرکننده های زیبایی

پر کننده ها را می توان به دو دسته تقسیم کرد :

  1. پر کننده های غیر قابل جذب

این روش به دلیل اینکه جزوی از بافت بدن نیستند جذب نمی شوند و به همین دلیل افراد تصور می کنند روش قابل قبولی نیست . در صورتی که اینطور نیست و برای افرادی که دارای بافت بسیارکمی هستند روش مناسبی است . از جمله این پرکننده ها ، پروتز سینه می باشد که برای افرادی که سینه خود را به علت سرطان از دست داده اند و نمی توان با پرکننده ای مانند چربی آن را پر حجم کرد کاربرد فراوانی دارد . همچنین فرمی که توسط این پرکننده ایجاد می شود ، به مراتب بهتر از سایر روش های پرکننده می باشد .

  1. پر کننده های قابل جاذب

این نوع پرکننده ها از بافت خود بدن استخراج شده و به ناحیه ای از بدن که نیاز به بافت چربی است تزریق می شود . این روش به دلیل اینکه از بافت خود بدن می باشد ، سریع تر با بدن سازگار شده و ماندگاری بیشتری نسبت به پرکننده های غیرقابل جذب دارند . این روش برای نواحی از بدن مانند صورت کاربرد بیشتری دارد . به همین دلیل میزان استقبال مردم از این روش در سالهای اخیر رو به افزایش است . اما در مورد تزریق چربی به سینه باید گفت برای همه موارد کاربرد ندارد . تشخیص این موضوع توسط پزشک متخصص می باشد و نیاز به  نظر بیمار نمی باشد .

این تورم معمولا بین 2 تا 3 هفته وجود دارد و بعد از آن برطرف می شود . در صورتی که تورم بیش از مدت مذکور ادامه داشت و غیر طبیعی بود حتما با پزشک خود در تماس باشید.برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

ورم بعد از پروتز سینه

تورم بعد از جراحی پروتز سینه طبیعی است و آن به دلیل برش ایجاد شده در عمل می باشد .حتی ممکن است کبودی در محل پروتز مشاهده کنید . این تورم معمولا بین 2 تا 3 هفته وجود دارد و بعد از آن برطرف می شود . در صورتی که تورم بیش از مدت مذکور ادامه داشت و غیر طبیعی بود حتما با پزشک خود در تماس باشید.

سوتین طبی بعد از پروتز سینه

بعد از بازکردن پانسمان ( دو روز بعد از جراحی ) پزشک به بیمار توصیه می کند از سوتین طبی استفاده کند . این سوتین برای جا به جا نشدن پروتز می باشد و تا دو هفته در 24 ساعت شبانه روز باید استفاده شود . بعد از این مدت یک ماه می توانید این سوتین را در 8 ساعت از شبانه روز استفاده کنید .

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =