مراقبت های بعد از عمل لیفت سینه

لیفت سینه یکی از جراحی های زیبایی در زنان شناخته شده است که خواهان زیادی دارد . امروزه با کمک روش های مختلف می توان  اندامی زیبا داشت ،افرادی که  سینه های افتاده دارند  و یا از سایز سینه های خود ناراضی هستنند ،عمل لیفت سینه  و یا پروتز سینه را انجام می دهند ،اگر سینه ها حالتی افتاده داشته باشد لیفت سینه بسیار نتیجه بخش خواهد بود ،اما اگر بافت سینه به اندازه کافی نباشد بهتر است با پروتز سینه سایز دلخواه را ایجاد کرد . ما در این مقاله در رابطه با جراحی لیفت سینه و مراقبت های  بعد از عمل لیفت سینه صحبت می کنیم .

به طور حتم یک جراحی ایده ال نیاز مند مراقبت هایی می باشد . سوالی که بیشتر مراجعین از دکترعبدل زاده جراح بینی خوب در تهران می پرسند این است که بعد از عمل لیفت سینه چه مراقبت هایی لازم است . اگر این سوال ذهن شما را به خود در گیر کرده است ،بهتر است مقاله زیر را مطالعه  کنید .

مراقبت های بعد از لیفت سینه

مراقبت های بعد از لیفت سینه

مراقبت های لازم بعد از عمل لیفت سینه

توصیه ها دکتر عبدل زاده جراح پلاستیک و جراح بینی خوب در تهران  به افرادی که جراحی لیفت سینه انجام داده اند :

لازم است تا افراد حداقل تا دو روز بعد از عمل لیفت سینه حمام نکنند .

در زمان استراحت بهتر است که بالاتنه خود را بالاتر از حد طبیعی نگه دارید ،این عمل سبب می شود تا فشار کمتری به ناحیه جراحی شده  وارد شود .

تا چند روز بعد از جراحی در هنگام استحمام حتما از یک فرد کمک بگیرید .

به هیچ وجه در مدت 2 ماه بعد از جراحی از استخر و سونا استفاده نکنید .

ناحیه اطراف زخم را نرم کنید و به هیچ وجه آن ناحیه را دستکاری نکنید.

تا یک سال بعد از جراحی به هیج وجه در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید .

از سینه بند های فلزی و فنر دار استفاده نکنید ،تنها در طول روز 6 ساعت از سینه بند های طبی استفاده شود .

با رعایت این نکات می توان از جراحی خود و نتایج آن لذت ببرید . لازم به ذکر است که  برخی افراد تصور دارند با کمک لیفت سینه می توانند سینه های خود را بزرگ کنند ،این تصور اشتباه است ،لیفت سینه تنها حالت افتاده سینه  را برطرف می کند . در صورتی که فرد بافت سینه خوبی نداشته باشد ،بهتر است تا با کمک پروتز سینه ،به سینه های  خود فرمی دلخواه بدهد . بیشتر افرادی که به دلیل زایمان های مکرر و افزایش سن دچار افتادگی می شوند ،لیفت سینه انجام می دهند .

دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران   هستند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

لیفت سینه با لیزر

شاید  شما هم اینگونه تصور کنید که لیفت سینه تنها با کمک جراحی امکان پذیر می باشدف لیفت سینه با کمک لیزر نیز امکان پذیر است . این روش زیبایی نیز مزایایی دارد از جمله :

در روش لیفت سینه به روش لیزر فرمی برای سینه ها ایجاد می شود به گونه ای که فرد سینه بند پوشیده است .

عوارض بعد  از جراحی در این روش به مقدار قابل توجهی از بین می رود .

در طی این روش لیزر سبب کلاژن سازی در بافت سینه می گردد .

هیچ گونه آثار و زخمی  بعد از جراحی بر روی پوست دیده نمی شود.

لیفت سینه با کمک لیزر برای بانوانی که سینه های بزرگ و افتاده ای دارند مناسب نیست و بیشتر برای افرادی که به سبب کم کردن وزن و یا زایمان افتادگی سینه پیدا کردهند ه اند موفق عمل می کند .

برخی از افراد که از سوتین  های بزرگ تر از سایز خود استفاده می کنند،بافت سینه در داخل سینه بند تکان می خورد همین امر سبب می شود تا ظاهر سینه ها بد فرم شوند . افرادی که از سینه بند های متناسب با اندازه سینه خود استفاده می کنند  بیشتر به فرم دهی سینه خود کمک می کنند .

ماندگاری لیفت سینه در افراد

طول عمر ماندگاری لیفت سینه در افراد می تواند متفاوت باشد . ماندگاری لیفت سینه به موارد مختلفی بستگی دارد ،از جمله تغییر وزن ناگهانی  ،بارداری و موارد دیگر می تواند در مانگاری لیفت سینه تاثیر گذار باشد .

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =