سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

امروزه از بین بردن دائمی موهای زائد دیگر آروز هیج فردی نمی باشد با استفاده از لیزر موهای زائد که یکی از تاثیر گذار ترین و بی خطر ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن است می توان موهای زائد بدن خود را از بین برد. مهمترین نکته در لیزر موهای زائد سپری شدن کامل مدت زمانی است که برای رفع دائمی موهای زائد در نظر گرفته شده است زیرا در صورتی که این مدت بطور کامل سپری نشود ممکن است نتیجه دلخواه خود را دریافت نکنید. حتما برای انجام لیزر موهای زائد به یک متخصص پوست و مو و مراکز معتبر مراجعه نمایید.

بسیاری از افرادی که برای از بین بردن دائمی موهای زائد خود خواستار لیزر موهای زائد خود می باشند قبل از انجام این کار سوالاتی ذهن آن ها را درگیر می کند که در این قسمت این سوالات مطرح می شود و به آن پاسخ داده می شود.

لیزر موهای زائد

برای رفع دائمی موهای زائد معمولا چند جلسه لازم می باشد؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر فخیم متخصص پوست و مو پرسیده می شود مدت جلسات لازم برای رفع دائمی موهای زائد است که دکتر فخیم در پاسخ به این سوال می فرمایند تعداد جلسات لازم برای از بین بردن دائمی موهای زائد در هر فردی متفاوت است و به نوع پوست هر فرد، جنس مو، نوع دستگاه و ناحیه مورد نظر برای لیزر موهای زائد فرد بستگی دارد.

 آیا لیزر به پوست آسیبی وارد می کند؟

لیزر موهای زائد به پوست هیچ آسیبی وارد نمی کند. توصیه می شود در افرادی که پوست خود را برونزه کرده اند لیزر موهای زائد انجام نشود زیرا ممکن است باعث بروز لک شود. یکی از بی خطر ترین و ایمن ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن لیزر است اما باید توجه نمایید که برای انجام این کار حتما به یک مرکز معتبر مراجعه کنید و این کار توسط یک متخصص پوست و مو انجام شود.

برای انجام لیزر موهای زائد کدام دستگاه تاثیر گذاری بیشتری دارد؟

انتخاب نوع دستگاه به نظر پزشک بستگی دارد. دکتر فخیم متخصص پوست و مو با توجه به نوع پوست شما و میزان تراکم موها و جنس موهای زائد بهترین دستگاه لیزر را انتخاب می نماید تا شما بهترین نتیجه را درافت نمایید.

آیا اقدامات خاصی لازم است که قبل از لیزر موهای زائد انجام شود؟

بله. قبل از لیزر موهای زائد حتما از تیغ برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده نمایید و به هیچ عنوان از مومک و سایر روش ها برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده نکنید.

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 17 =